Čeština

Czech
Kreaty
New member
 
Posts: 7
Joined: Sun Dec 04, 2011 17:13

by Kreaty » Thu Aug 30, 2012 12:48

Trochu jsem to popletl. Unknown blocky se mi místo schodů oběvují ve verzi 0.4 a verze 0.41 se ani nespustí. Nevím, jestli mám PC tak na hovno, nebo jestli mám jenom smůlu.
Doufám, že už konečně vyjde nějaká verze, která bude bezproblémově fungovat i mě.
 

alexandr
Member
 
Posts: 21
Joined: Sat Mar 10, 2012 18:54

by alexandr » Wed Feb 13, 2013 10:30

Ahoj lidi, nevíte, jestli není už nějaký český server?
 

User avatar
AspireMint
Member
 
Posts: 149
Joined: Mon Jul 09, 2012 12:59

by AspireMint » Wed Feb 13, 2013 12:03

Hoj,
neni :( a keby aj bol, tak by tam bolo toľko ľudi že by si ich spočítal na jednej ruke.
Možno ostatní nevedia o tomto fóre, alebo hrajú singleplayera.
Last edited by AspireMint on Wed Feb 13, 2013 12:04, edited 1 time in total.
Home, Album
“The best way to cheer yourself is to cheer somebody else up.” ― Albert Einstein
“A day without sunshine is like, you know, night.” ― Steve Martin :D
 

alexandr
Member
 
Posts: 21
Joined: Sat Mar 10, 2012 18:54

by alexandr » Thu Feb 14, 2013 16:26

Asi máš pravdu.

PS: Čau po dlouhý době!!! :D
 

User avatar
MaxCZ
Member
 
Posts: 21
Joined: Thu Jun 13, 2013 11:19

by MaxCZ » Sun Jun 23, 2013 19:17

to lik čechu
wazuclan.com by MaxCZ
 

AlexSmall
Member
 
Posts: 16
Joined: Thu Mar 07, 2013 10:21

by AlexSmall » Sat Jun 29, 2013 20:25

Hej lidi z česka a slovenska, pojďte na naše fórum :D
Sorry for my bad English :D

My old profile - http://forum.minetest.net/profile.php?id=1466
 

User avatar
Zelenavoda
Member
 
Posts: 12
Joined: Sun May 26, 2013 08:00

by Zelenavoda » Fri Aug 16, 2013 14:41

AlexSmall wrote:Hej lidi z česka a slovenska, pojďte na naše fórum :D

Erm, jen doplňuju link. http://minetest.svita.cz/
 

User avatar
AMMOnym
Member
 
Posts: 682
Joined: Tue Sep 10, 2013 14:18
IRC: AMMOnym
In-game: AMMOnym

by AMMOnym » Tue Dec 10, 2013 15:41

Maly by sme sa dohodnut /cesi a slovaci/na jakem servery a kedy hrat.bylo by zabavnejsi hrat s nekym komu rozumite, ja osobne hram na BaiDan.tk 19:00-20:00
 

User avatar
Pitriss
Member
 
Posts: 253
Joined: Mon Aug 05, 2013 17:09
GitHub: Pitriss
IRC: pitriss
In-game: pitriss

by Pitriss » Thu Dec 19, 2013 15:31

To už tu bylo a je to pointless. Cz/Sk komunita má velmi krátký poločas rozpadu. My hráli houfně na Landrush ale to už je minulost.
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
I'm not modding and/or playing minetest anymore. All my mods were released under WTFPL. You can fix/modify them yourself. Don't ask me for support. Thanks.
 

Alvarion
New member
 
Posts: 4
Joined: Mon Sep 28, 2015 08:58
GitHub: Alvarion
In-game: Alvarion

Re: Čeština

by Alvarion » Mon Sep 28, 2015 09:19

Kdyby byl zájem, před cca třemi týdny jsem spustil Mintest SkyBlock Server .. běží až na malé výpadky nepřetržitě 24/7.

Najdete ho v serverech pod názvem: Minetest SkyBlock [CZ/SK/EU/WORLD] :-)

Featury a Mody:

SkyBlock - viz https://cornernote.github.io/minetest-skyblock/
Protector - Ochrana prostoru - dveře, objekty truhly
ChatPlus - obsahuje i ingtame maile
3D_Armor - Možno craftnout armor
Travelnet - teleporty a výtahy
Wardrobe - Skinovatelné charactery
moreblocks - extra bloky
name_restriction - Guesti zakázáni, používají se unikátní nepřiliš podobná jména
a další ....
 

User avatar
Pitriss
Member
 
Posts: 253
Joined: Mon Aug 05, 2013 17:09
GitHub: Pitriss
IRC: pitriss
In-game: pitriss

Re: Čeština

by Pitriss » Sun Oct 04, 2015 19:30

Err tak jo, řek sis o to:
    * Zkoušel jsem tam hrát, server slítl po použití protection blocku. Opravou bylo že mi byl odstraněn ostrov (dík jak cyp, 3-4h v hajzlu)
    * Bez fungující ochrany svých kreací je server nehratelný.. stačí se přihlásit a když uvidíš ten cestičkový bordel, tak pak ihned utéct.
    * Další věc jsou technické problemy MT jako celku (mem leaky, nenažranost, téměř nulový výkon jak serveru tak clienta)
    * Pokud si neupravíš mody dle svého, budeš mít pouze "yet another shitty MT server" který bude víc dole než online. (vlastní zkušenost, měli jsme 2 private servery)

Takže když to shrnu: tvému serveru chybí mnoho člověkohodin úprav modů které používáš, vybrat vhodný mod na ochranu ostrovů aby ti kdejaké dítě nezgriefovalo to co si týden stavěl a až si budeš jist, že to user neshodí, tak udělat wipe a začít s čistým štítem. Momentálně to je tragedie a to, že jsem přišel o 3h stavění a plnění úkolů bez jediného /mail s omluvou taky něco vypovídá o vedení tvého serveru.

Sorry za kritiku, žel jediné co jsem shledal pozitivním je snaha.
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
I'm not modding and/or playing minetest anymore. All my mods were released under WTFPL. You can fix/modify them yourself. Don't ask me for support. Thanks.
 

User avatar
Zelenavoda
Member
 
Posts: 12
Joined: Sun May 26, 2013 08:00

Re: Čeština

by Zelenavoda » Tue Oct 20, 2015 20:58

Souhlasím s Pitrissem, ale když zde psal svůj dojem z Tvého serveru, určitě nechtěl aby si ho odstavil. To, že napsal, že tvůj server má chyby které by se měly opravit, eh, to není nic špatného. Neber to tak, že sis chtěl zkusit hostit MT server, nevyšlo to a vzdáš to. Pitriss určitě chtěl podotknout, že by si měl začít fixovat nedostatky a ne přestat s MT. Nikomu se nestalo, že by napoprvé udělal flawless server. Doufám, že zase zapneš server a pokusíš se ho vylepšit :).
 

User avatar
SaKeL
Member
 
Posts: 193
Joined: Tue Apr 14, 2015 18:39
GitHub: JurajVajda
IRC: SaKeL
In-game: SaKeL

Re: Čeština

by SaKeL » Mon Dec 14, 2015 07:45

Presne tak, netreba sa vzdavat a treba server najprv otestovat a ponastavovat pred tym ako pojde online. Chyby sa vzdy najdu na kazdom servery, prave preto mame fora kde si ludia mozu pomôcť a podotknúť ak nieco chýba alebo nefunguje. Ja to vzdy velmi rad uvitam lebo chcem aby ludia na mojom servery mali srandu a uzitok zo stavania ;)
Follow my Collection for more Minetest creations found on my server or join the Community for the latest Server updates and news.

SaKeL
 

Previous

Return to Česky

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron