[Czech] Zakládání CZ/SK Minetest serveru

Czech
User avatar
Zelenavoda
Member
 
Posts: 12
Joined: Sun May 26, 2013 08:00

[Czech] Zakládání CZ/SK Minetest serveru

by Zelenavoda » Sun May 26, 2013 16:58

Ahoj,
sice jsem na tomhle fóru nováček, ale MT hraji od verze Delta a neviděl jsem za tu dobu žádný československý server. Myslím, že by se to mělo změnit.
Mám možnost zřídit MT server. By to byl server na 20 slotů jen pro CZ/SK hráče , nějaké pluginy a vždy poslední stabilní verze. V případě dotazu se ptejte.
Měl byl někdo zájem?
Last edited by Zelenavoda on Fri May 31, 2013 15:31, edited 1 time in total.
 

AlexSmall
Member
 
Posts: 16
Joined: Thu Mar 07, 2013 10:21

by AlexSmall » Sun May 26, 2013 17:36

Já bych měl zájem určitě :D
Sorry for my bad English :D

My old profile - http://forum.minetest.net/profile.php?id=1466
 

severak
Member
 
Posts: 24
Joined: Fri Jul 06, 2012 10:40

by severak » Tue May 28, 2013 22:32

Taky vás přijdu navštívit.
 

theodorik
New member
 
Posts: 1
Joined: Thu Aug 15, 2013 19:24

by theodorik » Thu Aug 15, 2013 19:30

+1
 

HeisenbergCZE
New member
 
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 21:11

by HeisenbergCZE » Tue Oct 08, 2013 19:12

ahoj, pokud by se to rozbehlo, pridam se, jinak bych mozna mohl i neco spustit sam, kdyz na to prijde
 

AlexSmall
Member
 
Posts: 16
Joined: Thu Mar 07, 2013 10:21

by AlexSmall » Wed Oct 09, 2013 14:01

HeisenbergCZE wrote:ahoj, pokud by se to rozbehlo, pridam se, jinak bych mozna mohl i neco spustit sam, kdyz na to prijde


Nazdárek, radím aby jsi se registroval na CZ/SK minetest fóru : minetest.svita.cz

Už je nás tam 8, respektivě 9 :D
Sorry for my bad English :D

My old profile - http://forum.minetest.net/profile.php?id=1466
 

User avatar
Pitriss
Member
 
Posts: 253
Joined: Mon Aug 05, 2013 17:09
GitHub: Pitriss
IRC: pitriss
In-game: pitriss

by Pitriss » Sun Nov 03, 2013 19:56

Tak a je to tu.. A je to opět na mých bedrech (F**K YEA). Jsem tady vám zase zbořit naděje.. Kde se bojí i satan, tam nastrčí mně. :D

Pravda je taková že vzhledem k ultra krátkému poločasu rozpadu Cz/Sk komunity od spuštění True Hyper® super českého serveru ™ bylo stran naší iniciativy upuštěno. Čímž nechci říct že žádný server nebude, jen se věci hnuly jiným směrem. Vzhledem k faktu že náš serverový HW je tak trošku postarší (P3 Xeon 1GHz, 2.5GB RAM) a jeho výkon tudíž není ve shodě s nároky libovolného stávajícího land protect modu, server bude jen a pouze pro pár (rozumějte max 7 lidí cca) vyvolených z celého světa. Tudíž žádné tlachání v češtině na chatu, opět bude vládnout English, Engrish a Czenglish. Navíc síly našeho True hardcore MT jádra se věnují projektům typu Classic technic game či Classic technic (google napoví).

Takže pokud se někdo cítí jako úspěšný server owner (ne VPS asi nebude stačit) a myslíte si že dokážete stáhnout tvory z temné strany na stranu světla, směle do toho, ukažte svaly... ...my na to jak se lidově říká je**m.
Last edited by Pitriss on Sun Nov 03, 2013 19:57, edited 1 time in total.
I reject your reality and substitute my own. (A. Savage, Mythbusters)
I'm not modding and/or playing minetest anymore. All my mods were released under WTFPL. You can fix/modify them yourself. Don't ask me for support. Thanks.
 

User avatar
WilomanCZ
New member
 
Posts: 2
Joined: Sun Sep 14, 2014 10:31
IRC: WilomanCZ
In-game: WilomanCZ

Re: [Czech] Zakládání CZ/SK Minetest serveru

by WilomanCZ » Sun Sep 14, 2014 10:43

Byl bych velice rád kdyby byl nějaký český Minetest server a pokud už nějaký je prosím IP.
 

User avatar
Pitriss
Member
 
Posts: 253
Joined: Mon Aug 05, 2013 17:09
GitHub: Pitriss
IRC: pitriss
In-game: pitriss

Re: [Czech] Zakládání CZ/SK Minetest serveru

by Pitriss » Mon Sep 15, 2014 15:02

Jak jsem napsal výše.. my na to je**m..:) nemá to pro nás smysl zakládat a maintainovat server pro lidi kteří se na to vykašlou za půl měsíce.:) Něco sice běží ale o5. Je to silně soukromé, jelikož HW nemá sílu na to aby utáh i landprotect. Prostě si musíme být jistí že se někdo nenaštve a nezačne ničit vše okolo. Asi takhle se má tvrdá realita.. ale tuším že BPserver ownuje Hunterz (český týpek co má bambilion MC servrů). jen O5 je to server kde se neprotěžuje čeština.
 

User avatar
Uran238
Member
 
Posts: 10
Joined: Sat Sep 20, 2014 19:42
In-game: Uran238

Re: [Czech] Zakládání CZ/SK Minetest serveru

by Uran238 » Thu Dec 04, 2014 08:56

No tak já jsem se odhodlal založit čistě český minetest server. Když je čas tak natom pracuji, snad ke konci prosince by mohlo být hotovo. Každopádně server je už otevřený, kdo by chtěl testovat má možnost. Vzhledem k neznámému ale určitě malému počtu českých hráčů se to asi nevyplatí, ale dělám to spíš pro sebe a když tam bude ještě někdo další hrát tak budu rád. Kdyby chtěl někdo pomoct se serverem tak může napsat, určitě bych našel uplatnění pro každého kdo má zájem.

web: http://www.minetest.cz
server: play.minetest.cz
port: 30000
 

User avatar
Uran238
Member
 
Posts: 10
Joined: Sat Sep 20, 2014 19:42
In-game: Uran238

Re: [Czech] Zakládání CZ/SK Minetest serveru

by Uran238 » Thu Apr 16, 2015 10:51

Server pro malý zájem zrušen. :-/ Aspoň jsem to zkusil.
 


Return to Česky

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron